Honlap

warning: Creating default object from empty value in /srv/var/www/infonom/www.mesevarovoda.hu/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Az óvoda honlapjával kapcsolatos hírek

Képgaléria frissítés – 2012. február 24.

Óvodai dokumentumok frissítése – 2012. február 26.

Mesevár logó

Feltöltésre kerültek (PDF formátumban) az Információk - Dokumentumok részben a következő dokumentumok:

• Házirend
  • Intézményi Minőségirányítási Program
  • Nevelési és Pedagógiai Program

Ezzel párhuzamosan az Információk részben található és böngészhető Házirend menüpont megszűnt, mivel a tartalma már nem aktuális.

Képgaléria frissítések – 2012. február 26.

Képgaléria frissítések – 2011. szeptember 23.

Képgaléria frissítések – 2011. május 28.

Honlap változások – 2011. május 11.

• A felső sávban lévő főmenüpontok közül a "Csoportok" menü és az ez alatt lévő egyes csoportok adatait tartalmazó menü megszűnt. A tartalma (a csoportokat vezető óvónők nevei) pedig átkerült az Információk - Csoportok részbe.
  • Megszűnt az Egyebek - Ovimagazin rész

Képgaléria frissítések - 2011. április 5.

Képgaléria frissítések - 2011. március 29.

Képgaléria frissítések - 2011. március 21.

Képgaléria frissítések - 2011. február 3.

Képgaléria frissítések - 2011. február 2.

Honlap frissítés, naptár - 2010. november 1.

Mesevár logó
  • Kialakításra került egy táblázatos eseménynaptár (naptár), melybe 2010. szeptember 1-től kerülnek be az események. Itt könnyebben áttekinthetők az időpontok, van lehetőség napi, heti, havi és éves nézetben is megtekinteni az eseményeket. Azoknál az eseményeknél, amelyekhez valamilyen hír vagy beszámoló tartozik, ott lehetőség van közvetlenül a naptárból a hírre ugrani. A régi felsorolt lista-szerű eseménynaptár formátum is elérhető megújult formában (események). Az Információk - Eseménynaptár menüben érhető el.
  • Kialakításra került egy táblázatos tömör hír-cikk-beszámoló lista is. Aki régebbi hírek között szeretne tallózni, itt lehetséges, több szempont szerint rendezhetők a tételek (hírlista). A bal oldali Hírek, események menüdobozban Hírlista néven érhető el.
  • Frissítve lettek az Egyéb - Linkek rész hivatkozásai is, felkerült pár új is (Zamárdi óvoda, Traffpark, ovi.hu).

Honlap frissítés - 2010. október 20.

Honlap frissítés - 2010. január 7.

Frissült a képgaléria Események része 200 képpel:

Honlap frissítés - 2010. január 5.

Honlap frissítés - 2009. december 28.

Őszköszöntő 2009Frissült a képgaléria Események része 436 képpel:
2009.10.01. Mesevári Őszköszöntő Ünnep >>>

Újdonság a galériában: Mostantól "#" jel található (a galéria címe után) azoknál az eseményeknél, ahol a szülők nem voltak jelen - ezek megtekintése a szülőknek, nagyszülőknek kifejezetten ajánlott :-).

Honlap frissítés - 2009. december 25.

Karácsony 2009Frissült a képgaléria Események része 100 képpel:

Honlap frissítés - 2009. december 7.

Honlap frissítés - 2009. november 27.

Az Egyéb - Versek oldalra felkerültek télapó versek.

Honlap frissítés - 2009. szeptember 30.

Az Egyéb - Versek oldalra felkerültek őszi versek.

Süni, süni, sünike,
Sétálgat az erdőben.