Információk, adatok

Mesevár logó

Az intézmény székhelye, elérhetősége:

• Név: Balatonföldvári Kistérségi Óvoda Mesevár Óvodája
    (2012-ig: Balatonföldvári Kistérségi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Mesevár Óvodája)
  • Cím: Balatonföldvár, Kőröshegyi út 13. (Koordináták: N46°50'47.10" E017°52'51.08")
  • Telefon: (84) 340-465 , Fax: (84) 540-266
  • E-mail cím: mesevar_kukac_optanet_pont_hu (a SPAM-ek visszaszorítása miatt nincs kiírva a cím)

Az intézmény általános adatai:

• Óvoda vezető: Feketéné Széll Tünde - végzettség: Óvodapedagógus Főiskolai Diploma (Kaposvári Egyetem), Közoktatási Vezető és Pedagógus Szakvizsga Szakirányú Továbbképzés (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem), Minősített pedagógus (Pedagógus II. fokozat, EMMI)
  • Óvoda vezető helyettes: Varga Bernadett - végzettség: Óvodapedagógus Főiskolai Diploma (Nyugat-Magyarországi Egyetem), Minősített pedagógus (Pedagógus II. fokozat, EMMI)
  • OM azonosító: 033907
  • Az intézmény alaptevékenysége: 80111-5 óvodai nevelés, iskolai előkészítés
  • Az intézmény felügyeleti szerve: Óvodai Intézményfenntartó Társulási Tanács
  • Az intézmény jogállása, vezetőjének kinevezési rendje: az intézmény önálló jogi személy, vezetőjét nyilvános pályázat útján az Óvodai Intézményfenntartó Társulási Tanács nevezi ki meghatározott időre.
  • Az intézmény gazdálkodási jogköre: részben önállóan gazdálkodó költségvetési szerv, önálló bankszámlával rendelkezik, gazdálkodási feladatait a balatonföldvári általános iskola látja el.
  • Az intézmény pénzgazdálkodása: az óvoda nevében kötelezettségvállalásra, a bevétel beszedésének vagy elszámolásának elrendelésére- utalványozásra- az intézmény vezetője jogosult. Ellenjegyzésre az önállóan gazdálkodó költségvetési szerv vezetője jogosult.
  • Az óvoda funkciói: óvó- védő, szociális, nevelő - fejlesztő intézmény
  • Az óvoda törvényességi felügyeletének ellátása: Balatonföldvár Város Önkormányzatának jegyzője

Az intézmény tagintézménye:

Napköziotthonos Óvoda Bálványos (Bálványosi Tagóvoda)
8614 Bálványos, Kossuth L. u. 87.
Telefon/fax: (84) 365-277

Az intézmény alapítója és fenntartója:

ÖNKORMÁNYZATI ÓVODAI INTÉZMÉNYFENNTARTÓ TÁRSULÁS
8623 Balatonföldvár, Petőf S. u. 1.
keretében:

• BALATONFÖLDVÁR VÁROS ÖNKORMÁNYZATA — 8623 Balatonföldvár, Petőfi S. u. 1.
  • BÁLVÁNYOS KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA — 8614 Bálványos, Kossuth L. u. 68.
  • KEREKI KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA —8618 Kereki, Petőf S. u. 64.
  • PUSZTASZEMES KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA —8619 Pusztaszemes, Kossuth L. u. 53.
  • SZÁNTÓD KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA — 8622 Szántód, Vajda J. u. 5.

Térkép (Google Maps - nagyítható-kicsinyíthető, mozgatható):

Nagyobb térképre váltás

Utolsó frissítés dátuma: 2009. november 1.